tmlogoNiniejszy program ma za zadanie pomóc w doskonaleniu "sztuki mnożenia". Program wybiera losowo dwie liczby z zakresu 1..10, które trzeba pomnożyć . Wynik z mnożenia należy wstawić we wskazanym miejscu i zatwierdzić klawiszem "Enter". Jeśli podamy błędny wynik, to zostanie on poprawiony na właściwy i zaznaczony na pomarańczowo. W programie ustawia się również maksymalny czas na odpowiedź, po przekroczeniu tego czasu odpowiedź traktowana jest jako błędna i losowane jest kolejne zadanie.

Czytaj dalej

hippoHippo Paint to aplikacja dostępna na stronie www, dzięki której możemy pokolorować obrazek znajdujący się w światowych zasobach internetowych. Pokolorowany obrazek możemy potem wydrukować i pochwalić się znajomym (uważając na ewentualne prawa autorskie).

Oprócz samego kolorowania mamy narzędzia graficzne typowe dla edytorów graficznych typu Paint.

Czytaj dalej

kolorowanki-malowanki-pypusBogaty wybór kolorowanek - również z bohaterami znanych filmów animowanych.

Użytkownicy portalu mają do dyspozycji również edytor pozwalający tworzyć własne rysunki.

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

Pattern

Repper Patterns jest programem dzięki, któremu możemy stworzyć piękne wzorce, tła, których z kolei możemy użyć w dowolnym celu. Sam program jest płatny jednak na stronie producenta możemy za darmo skorzystać z edytora, który daje możliwość eksportu wyniku naszej pracy do pliku JPG.

Strona producenta: http://repperpatterns.com

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmienić, szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.