Khan Academy - ucz się za darmo

Khan AcademyOglądaj i ćwicz. Naucz się prawie wszystkiego całkowicie za darmo. Khan Academy oferuje tysiące nagrań wideo z zakresu od arytmetyki do fizyki, finansów oraz historii. Dodatkowo dostępne są ćwiczenia.

Misją Khan Academy jest pomóc użytkownikom uczyć się czego chcą, kiedy chcą i w takim tempie, jakie jest dla nich wygodne.

Część materiału została spolszczona - poprzez umieszczenie polskich napisów.


Akademia Khana to marzenie każdego ucznia. Kilka tysięcy krótkich filmów wideo, takich jak ten o trygonometrii:

 

Można oglądać, przewijać do woli, w swoim tempie i w zgodzie ze swoimi myślami. Także rodzice mogą przypomnieć sobie, o co w tym wszystkim chodziło, by tym skuteczniej pomagać w nauce swoim dzieciom. A nauczyciele i korepetytorzy (!) mogą zadawać obejrzenie wybranych filmów jako powtórzenie materiału.

Oprócz tego, do wielu tych wideoobjaśnień przypisane są ćwiczenia, z których można korzystać w celu ugruntowania wiedzy.

Strona Khan Academy: http://www.khanacademy.org/

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmienić, szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.