Musical

Zagraj dźwięk, który pojawia się na pięciolinii. Na początku będą to proste nutki w jednej oktawie bez krzyzyków i bemoli, ale z czasem pojawia się trudności, a nutki pojawiać się będą coraz szybciej. Sprawdź swą znajomośc zapisu nutowego.

Czytaj dalej
Reversi

Reversi to gra dla dwóch graczy rozgrywana na planszy 8 x 8 pól, w której używa się 64 dwustronnych pionów - każdy posiada jasną i ciemną stronę. Celem gry jest jej zakończenie z większą ilością pionów obróconych na naszą stronę, niż na stronę przeciwnika.

Czytaj dalej
Memory V

W tej grze zostaną pokazane karty. Zapamiętaj ich ułożenie. Po obróceniu kart musisz odkryć je unikając bomb. Jeśli odsłonisz identyczne karty po kolei, uzyskasz więcej punktów. Im dalej w las, tym więcej drzew - w kolejnych poziomach kart będzie coraz więcej i gra będzie coraz trudniejsza.

Czytaj dalej
Walls Logic - Mur chiński czy berliński?

Na planszy umieszczone są liczby oznaczające liczbę murów, które mają być doprowadzone do danego węzła. Uzupełnij wszystkie pola murami. Mury nie mogą być ułożone w zamkniętą pętlę. Rozpoznanie pewnych wzorów murów może pomóc w szybkim wykonaniu zadania. Im szybciej ukończysz budowę, tym wyższy reultat punktowy.

Czytaj dalej
HyperSudoku

Gra podobna do sudoku. Pojawiają sie jednak dodatkowe obszary 3x3, w których cyfry nie moga się powtarzać. W tej grze mamy więc planszę, w której cyfry od 1 do 9 nie moga powtarzać się w zadnym wierszu, kolumnie oraz grupie 3x3 (zaznaczonej grubszą linią lub ciemniejszym tłem). Wynik zalezny jest od czasu rozwiązywania zadania. Możesz skorzystać z podpowiedzi klikając przycisk Hint, ale to kosztuje - doliczony zostanie czas.

Czytaj dalej
Kakuro

W przedstawionym diagramie należy umieścić cyfry od 1 do 9 tak, by w żadnym ciągu pionowym ani poziomym cyfry nie powtarzały się. Jednocześnie ich suma msi być równa liczbie umieszczonej po lewej lub powyżej ciągu cyfr.
W zasadzie należy rozwiązać krzyzówkę, wpisując w diagramie cyfry, a nie litery. Zamiast objaśnień podano sumy cyfr w "wyrazach".

Jeśli ktoś chciałby przyspieszyć rozwiązywanie - można trochę nauczyć się na pamięć: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kakuro

Czytaj dalej
Arithmetic

W tej grze musisz uzupełnić równania, wybierając cyfry z planszy. W trkcie gry obliczenia stają się coraz bardziej skomplikowane. Im szybciej uzupełnisz równanie, tym lepszy wynik punktowy.

Czytaj dalej
Bridges

W tej grze musiimy połaczyć wyspy mostami. Każda wyspa oznaczona jest liczbą. Ta liczba to liczba mostów, które mają do niej prowadzić. Każda wyspa ma być połączona z dowolna inną wyspą. Mosty nie mogą się krzyżować. Maksymalnie dwa mosty mogą łączyć dwie wyspy.

Czytaj dalej
Colonization

Na planszy z kolorowymi polami zaznaczone jest pole wyjściowe. To początek Twojej kolonii. Celem gry jest uzyskanie jednokolorowej planszy. Klikając dowolne pole na planszy, zmieniasz kolor pola wyjściowego oraz wszystkich przylegających do niego pól o tym samym kolorze. Im mniej zmian wykonasz, tym lepszy rezultat punktowy.

Czytaj dalej
Flip It II

W tej grze zadaniem jest obrócenie wszystkich pionów na planszy na białą stronę. W każdym ruchu możesz obrócić jeden pion, ale przy okazji zostaną obrócone wszystkie piony przylegające do obracanego. Jest siedem, coraz trudniejszych, poziomów gry. Im szybciej i w mniejszej liczbie ruchów je ukończysz, tym lepszy wynik punktowy uzyskasz.

Czytaj dalej

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmienić, szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.