Słowotok - wciągająca gra słowna

słowotokSłowotok to wysoko uzależniająca gra słowna, rozgrywana na planszy składającej się z 16 pól oznaczonych literami. Zadaniem gracza jest ułożyć w zadanym czasie jak najwięcej słów ze stykających się na planszy liter. Im dłuższe słowo odnajdzie gracz, tym większą ilością puntów zostanie nagrodzony. Wygrywa ten gracz, który w danej rundzie zbierze najwięcej punktów.

 

Strona gry online: http://slowotok.pl/

Gra rozgrywa się na planszy sładającej się z 16 pól oznaczonych literami. Zadaniem gracza jest ułożyć w zadanym czasie możliwie najwięcej min. 3 literowych słów ze stykających się na planszy liter.
Im dłuższe słowo odnajdzie gracz, tym większą ilością punktów zostanie nagrodzony. Wygrywa ten gracz, który w danej rundzie zbierze najwięcej punktów.

Słowo zaznaczamy klikając lewym klawiszem myszy na jego pierwszą literę, a następnie trzymając klawisz myszy przesuwamy mysz po kolejnych literach i puszczamy klawisz, gdy wybrany przez nas wyraz jest podświetlony.

Gra wymaga rejestracji lub skorzystania z konta na Facebook'u, ale jest całkowicie bezpłatna.

 słowotok2

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmienić, szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.