wolfgrey

Zbiór materiałów edukacyjnych o wilku przygotowanych przez amerykańską nauczycielkę nauczania: wilk w literaturze, baśniach, matematyce; jest tez biologia i ekologia gatunku. Dużo, ładnych ilustracji, zdjęć, kolorowanek. Gotowe scenariusze lekcji, opisy gier. 

Czytaj dalej

SparkleBoxSpakleBox to portal zawierający tysiące materiałów do pobrania i wydrukowania - wszystko za darmo. Znajdziemy tam rysunki, kolorowanki, materiały do nauki pisania i liczenia. Słowem wszystko, czego może potrzebować nauczcyiel nauczania początkowego i szkoły podstawowej.

Czytaj dalej

woodland

Anglojęzyczna strona polecana przez edukatorów pracujących w polskich parkach narodowych. Dużo kart pracy (w kolorze) o różnorodności biologicznej, gotowych do druku. Przygotowane w aktywnościach dla 4 pór roku, dla grup systematycznych. Odpowiednie dla grup wiekowych od przedszkola do klas V szkoły podstawowej.

Czytaj dalej

multiplication Angielska, absolutnie genialna strona do nauki tabliczki mnożenia! Są zasady (filmy poglądowe), sposoby pisemne, palcowe, gotowe postery do druku, a co najważniejsze bardzo dużo ciekawych gier on line. Tabliczka mnożenia przestaje być problemem. Testowane (skutecznie!) już na polskojęzycznych 7-8 latkach idących w szkole nowym programem nauczania.

Czytaj dalej

Strona Learn English Kids jest czymś w rodzaju portalu społecznościowego, w którym darmowa rejestracja daje nam dostęp do przebogatych zasobów, które pomogą dzieciom w nauce języka angielskiego.

Znajdziemy tam gry edukacyjne, filmy animowane, komiksy, wycinanki, piosenki, historyjki oraz wiele innych elementów pomocnych w nauce.

Czytaj dalej

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmienić, szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.