Vectorian Giotto – animacje SWF

Vectorian Giotto to darmowy produkt do tworzenia animacji flash.

– stworzony dla projektantów, a nie dla programistów

– grafika wektorowa, animacje, dźwięki, filtry…

– wspaniałe, efektowne animacje bez żadnych skryptów

– wygodny w użyciu edytor palet barw

– interfejs użytkownika zbliżony do Adobe® Flash®

 Zapewnia mnóstwo interesujących możliwości przy dużej prostocie użytkowania. Nie trzeba się znać na tworzeniu tego typu animacji, bowiem użytkowanie aplikacji Vectorian Giotto jest w dużej mierze intuicyjne.

Przy pierwszym uruchomieniu może wydawać się, że program jest dość trudny w użytku. Wszystko przez dość silnie rozbudowany interfejs. Jednak po kilku chwilach przekonujemy się, że tak nie jest. Vectorian Giotto posiada między innymi zaawansowane narzędzia do rysowania, liczne wbudowane efekty oraz obsługę dźwięków i obrazów.

Program obsługuje warstwy oraz gradienty. Mamy możliwość manipulowania tekstem, obrazami oraz różnymi kształtami. W aplikacji Vectorian Giotto można ustawić podstawowe parametry animacji jak wymiary, czy kolor tła. Oczywiście dysponujemy również podglądem, który ułatwi nam ocenę naszej dotychczasowej pracy.

Po interfejsie programu Vectorian Giotto możemy się poruszać za pomocą skrótów klawiaturowych, co znacznie przyspiesza pracę.

Vectorian Giotto oferuje wiele gotowych szablonów, dzięki którym możemy osiągnąć interesujące efekty wizualne bez wysiłku. Dodając do tego możliwość korzystania z kreatora animacji flash mamy bardzo dobry program dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą technologią.

 

Strona produktu: http://vectorian.com/

Pobieranie: