YouTube EDU

YouTube EDU łączy uczniów i nauczycieli w globalnej klasie wideo. Dzięki YouTube EDU masz dostęp do szerokiego zestawu filmów edukacyjnych – od wykładów akademickich aż po inspirujące przemówienia.

Oglądaj krótkie lekcje prowadzone przez najwybitniejszych nauczycieli z całego świata, wykłady nagrane na najlepszych uniwersytetach, a także inspirujące filmy, które pobudzą Twoją wyobraźnię.

Funkcje

Uczenie się
Odwiedź YouTube EDU, aby znaleźć krótkie lekcje prowadzone przez najwybitniejszych nauczycieli z całego świata, pełne kursy nagrane na najlepszych uniwersytetach, profesjonalne materiały umożliwiające rozwój przygotowane przez innych nauczycieli oraz inspirujące filmy globalnych innowatorów.

Utwórz
Utwórz globalnie dostępną platformę szkoleniową w YouTube EDU, tworząc filmy edukacyjne i przesyłając je do swojego kanału w YouTube.

Nauczanie
Użyj filmów w YouTube do wzbogacenia swoich lekcji. Zainicjuj dyskusję. Zachęć uczniów do wysuwania teorii i stawiania tez. Pobudź ich umysły dzięki nauczaniu wizualnemu. Dowiedz się, jak inni nauczyciele wykorzystują filmy na swoich lekcjach, i dołącz do społeczności nauczycieli YouTube.

YouTube dla Szkół
Zarejestruj się w YouTube dla Szkół, aby w swojej sieci szkolnej uzyskać dostęp do tysięcy filmów edukacyjnych z YouTube EDU.

Odnośnik do strony: http://www.youtube.com/education