Animal Olympics Diving – Pingwinek na Olimpiadzie

Weź udział w Igrzyskach Olimpijskich Zwierząt. Będziesz reprezentantem Królestwa Pingwinów w skokach do wody z 10-metrowej wieży! Wśród przeciwników znajdą się: bóbr, żaba, foka, wydra i zimorodek. Musisz zdobyć złoto wykonując 5 najlepszych skoków.
Na początku skoku, pingwinek podchodzi do brzegu platformy. Wybierz pozycję wyjściową, klikając myszką. Po podjęciu decyzji klliknij przycisk Dive. Następnie, klikając odpowiednie wskaźniki, wyznaczasz siłę odbicia oraz kąt nachylenia skoku.
Jeśli pingwinkowi uda się odpowiednio wybić, powinien wykonać kilka ewolucji w powietrzu przed wejściem do wody. Możesz nacisnąć strzałkę w górę lub w dół na ekranie lub klawiaturze, by wykonać przewrót oraz strzałki w lewo lub prawo, by wykonać śrubę. Nie można wykonywać dwóch ewolucji na raz.
Gdy pingwinek znajdzie się 5 metrów powyżej lustra wody, na ekranie pojawi się ostrzeżenie. Kliknij przycisk ekranowy lub naciśnij spację, by pingwinek rozpostarł skrzydełka i przygotował się do wejścia w wodę.Kolejne naciśnięcie przycisku lub spacji zagwarantuje prawidłowe wejście do wody.
Po zakończonym skoku, pięciu sędziów oceniają go w skali punktowej od 0.0 do 10.0, biorąc pod uwagę lot i czystość wejścia do wody. Pingwinek będzie zadowolony, jeśli uzyska średnią notę powyżej 7.0. Po każdej rundzie zaprezentowane zostaną noty wszystkich zawodników.
Jeśli po 5 rundach, pingwinek zajmie medalową pozycję, nastąpi dekoracja zwycięzców i na maszt zostaną wciągnięte flagi.

Pobierz grę na swój komputer.