Libre Office

LibreOffice jest kompletnym i wysokiej jakości pakietem biurowym, którego możesz pobrać za darmo. Istnieje już wielka grupa zadowolonych użytkowników LibreOffice na całym świecie.

Dostępny jest on w ponad 30 wersjach językowych dla każdego popularnego systemu operacyjnego, wliczając Microsoft Windows, Mac OS X i Linux (Debian, Ubuntu, Fedora, Mandriva, Suse, …). Możesz pobrać, zainstalować i rozpowszechniać LibreOffice w pełni za darmo, bez obawy o naruszenie praw autorskich.  

Czym charakteryzuje się LibreOffice?

LibreOffice jest wielofunkcyjnym pakietem biurowym z następującymi, głównymi zaletami:

– jest darmowy – nie martw się o koszty licencji i coroczne opłaty

– brak ograniczeń językowych – jest dostępny w wielu wersjach językowych, które nieustannie są dodawane

– licencja LGPL – program ten możesz używać, dostosowywać według własnych potrzeb i kopiować, korzystając także z międzynarodowego i bezpłatnego wsparcia społecznościowego

– LibreOffice jest projektem Open Source (otwarte oprogramowanie): jego projektowanie jest otwarte na nowe pomysły, nasze oprogramowanie jest codziennie testowane i używane przez ogromną społeczność użytkowników; ty także możesz się w to zaangażować i wpłynąć na dalszy rozwój.

LibreOffice jest pakietem biurowym zarządzanym i rozwijanym przez społeczność, a także projektem organizacji not-for-profit – The Document Foundation.

 

Strona pobierania Libre Office: http://pl.libreoffice.org/pobieranie/

 WriterPL